دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 -
جستجو :
 منوی اصلی
 
 
مهمان : 309
امروز : 540
ماه : 0
كل : 215976
 
تاریخ : دوشنبه 6 شهريور 1396     |     کد : 65

جلسه رونمایی از برنامه نرم افزاری ابتکاری (اولین بار در کشور) واحد مشاوره ازدواج در مورخه 31/5/96 در مرکز آموزشی درمانی اسدآبادی

آقای دکتر جباری ریاست محترم مرکز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین جلسه در رابطه با لزوم تهیه برنامه توضیحاتی بیان نمودند و اظهار کردند که نزدیک به دو سال می باشد که نرم افزار در مرکز اسدآبادی راه اندازی گردیده و در حال اجرا می باشد...

آقای دکتر جباری ریاست محترم مرکز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین جلسه در رابطه با لزوم تهیه برنامه توضیحاتی بیان نمودند و اظهار کردند که نزدیک به دو سال می باشد که نرم افزار در مرکز اسدآبادی راه اندازی گردیده و در حال اجرا می باشد. و مراحل ثبت را پشت سر گذاشته است.و اضافه کردند برنامه نرم افزاری ابتکاری با همکاری مرکز مشاوره ازدواج اسدآبادی و گروه مدیریت آمار و فناوری و دانشکده مدیریت در چارچوب قرارداد ارتباط با صنعت دانشگاه طراحی، تصویب و اجرا شده است.
  • خانم دکتر عظیم زاده مسئول واحد مشاوره ازدواج نیز اشاراتی به مزایای برنامه کرده و توضیحاتی در مورد کاربرد برنامه دادند. و اضافه کردند که به جز پذیرش بقیه موارد از جمله برنامه تالاسمی طبق الگوریتم کشوری می باشد.
  • و آقای دکتر رضایی مدیر گروه فناوری اطلاعات سلامتاشاره کردند که این برنامه به صورت Plat form  بوده و تمامی موارد برنامه  قابل تغییر و ویرایش با شرایط مرکز می باشد و بیان نمودند اولین بار است برنامه ای راه اندازی شده است که داده ای به صورت مستقیم وارد سیستم و سپس گزارش لازم به صورت print تهیه می گردد.
  • و آقای مهندس غیبی توضیحات اجمالی در مورد کاربرد و امکانات برنامه نرم افزاری واحد مشاوره ازدواج بیان نمودند.
و بحث و تبادل نظر جهت ارتقا نرم افزار بین حاضرین در جلسه صورت گرفت. و همچنین مقرر گردید همکاری های لازم جهت استانی شدن برنامه صورت بگیرد.
ومقرر گردید:
  • تعداد کلاس های آموزشی به تفکیک تشکیل شده برای زن و مرد در سیستم مشخص گردد.
  • و مشخصات مدرس و محتواهای آموزشی کلاس های برگزاری شده نیز در سیستم به طور کامل ذکر گردد.
و پیشنهاد  گردید:
  1. برنامه نرم افزاری با برنامه سامانه سیب به عنوان یک برنامه کشوری با هماهنگی و پی گیری مسئولین محترم انسانی لینک و ادغام گردد.
  2. و علاوه بر کلاس های تشکیل شده ، موضوعاتی مانند مهارت های زندگی و تحکیم بنیان خانواده، روان شناسی و تبلیغات اسلامی با هماهنگ کردن از لحاظ مکانی و زمانی برای زوجین تشکیل گردد.
  3. و هم چنین در بسته های آموزشی تغییراتی صورت گرفته و از لحاظ کیفیت و اثربخشی بررسی گردد.
 و در نهایت با لحاظ نمودن و ایجاد تغییرات پیشنهادی مقرر گردید جلسه ای ظرف یک ماه آتی مجددا تشکیل و در صورت تایید تغییرات ایجاد شده، ثبت به تسویه حساب مرکز با دانشکده و معرفی برنامه به سایر واحد های استان و کشور اقدام شود.
 
 


آلبوم تصاویرجلسه رونمایی از برنامه نرم افزاری ابتکاری (اولین بار در کشور) واحد مشاوره ازدواج در مورخه 31/5/96 در مرکز آموزشی درمانی اسدآبادی
عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.
نوشته شده در   دوشنبه 6 شهريور 1396  ساعت  17:39   توسط   ناصر هادی   
ویرایش شده در دوشنبه 6 شهريور 1396 ساعت 17:48 توسط ناصر هادی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :